Vitajte na našom webe

Vitajte na mojom webe, na ktorom budete môcť vidieť mnoho zaujímavých vecí. Táto stránka je venovaná prírode, pretože si myslím, že príroda nie je dôležitá len pre ľudí ale aj pre zvieratá či rastliny. A práve preto by sme si ju mali chrániť. Veľakrát si ani nevšimneme koľko krásy je vôkol nás. Treba sa len lepšie pozrieť, a samozrejme, pridať ruku k dielu. Možno sa zdá, že ak zachránite topiaceho sa čmeliaka, či vypadnuté vtáčatko alebo sa zohnete po papierik pohodený len tak v parku, je to len príliš málo. No prírode to stačí. Nie každý je napríklad dosť veľký na to, aby bojoval proti znečisťovaniu našej krehkej prírody no nikto nie je tak malý na to, aby sa pokúsil čo i len malým skutkom prispieť k tomu, aby sa príroda, ľudia či zvieratá mali na tomto svete čo i len o kúsok lepšie.   

Príroda a ty

lol

August | 25.05.2017

BlaBlaBlaBla

lev

Ľubo | 23.02.2017

Miriama mohli by ste mi prosím napísať nejak informácie o levovi (prosím čo najskôr)

chrobaky

Peter | 24.08.2014

Pani Miriama prosím vás o to že chcem vedieť koľko je jedovatých chrobákov na svete,na internete to nieje,tak som myslel že by ste vy vedela,lebo máte stránku o prírode potrebujem to súrne,dovidenia pošlite my to čo najskôr.

rastlyny

robo | 17.11.2013

prosim mozte my povedat kolko je na svete chranenich rastlyn na svete?

Re:rastlyny

Admin | 17.11.2013

Koľko je na svete chránených rastlín povedať nemôžem, lebo ich je neskutočne veľa. Posielam ale link, na ktorom by mal byť celý zoznam chránených rastlín, ich slovenský názov a aj pokuta za to, ak ich niekto nejakým spôsobom poškodí.

https://www.sopsr.sk/natura/dokumenty/legislativa/eu/priloha5.pdf

Mima :)

Re:rastlyny

Silvia | 17.11.2013

to sa nepíše rastlyny, ale RASTLINY :D a nie my ale MI.....

:)

Admin | 13.11.2013

Aký je Váš názor na túto stránku? Čo treba zmeniť? Čo mám ešte pridať? Rada uvítam vaše nápady a postrehy :)

PS.: Ak niekto potrebuje pomoc alebo odpoveď na otázky, týkajúce sa prírody, rada pomôžem (ak to bude v mojich silách) :)

Vaša Mima

nic

Lilia | 18.09.2013

mate pravdu :D

.

edo | 26.03.2012

ano, aj ja suhlasim

:)

juja | 26.03.2012

mas pravdu, slovensko je krasne :)

.

edo | 11.04.2012

Aj ja si myslim :)

:)

nina | 08.03.2012

pekne fotky :)

Re :)

Miriam(k)a | 08.03.2012

dakujem :)

Ahojte

Miriam(k)a | 07.03.2012

Vítam vás na svojom novom Webe!!! : )

:)

tono | 26.03.2012

Dakujeme

Pridať nový príspevok

Novinky

Konečne !!!

22.05.2013 15:07
Konečne je tu jar, ktorú sme tak dlho očakávali! Začíname sadiť nové mladé rastlinky a rodia sa malé roztomilé zvieratká. Všetkým Vám prajem, aby ste prežili krásnu jar, plnú slnka a mali veľmi bohatú úrodu! :)